Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.   Zamknij   X
 

Jakość

Laboratorium kontrolno-pomiarowe
 
Na wyposażeniu laboratorium znajdują sie precyzyjne urządzenia kontrolno-pomiarowe niezbędne do utrzymania i potwierdzenia wysokiej jakości produktów oraz dostarczanych do naszej firmy surowców i komponentów.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami Systemu Zarządzania Jakością sprzęt laboratoryjny i pomiarowy jest pod ścisłą kontrolą jednostek zewnętrznych potwierdzających poprawność ich wskazań na postawie aktualnych Świadect Kalibracji.
 
Wszelkiego rodzaju badania materiałów i produktów m.in. twardość, wytrzymałość, odkształcenie trwałe, starzenie, odbywają się w oparciu o ustalone wcześniej plany kontroli zgodnie z obowiązującymi normami ISO, DIN, EN i ASTM. 
 
Certyfikat ISO 9001:2008

Obowiązujące procedury jakościowe zgodne z normą ISO 9001:2008 są regularnie audytowane przez zewnętrzną jednostkę certfikującą TÜV Rheinland nieprzerwanie od 2009 roku.
 
Certyfikat KIWA-KOMO
 
W 2013 roku firma Gumotiv uzyskała prestiżowy certyfikat KOMO wydawany przez holenderską jednostkę certyfikującą KIWA na wybrane uszczelnienia do systemów rurowych odprowadzających wodę ściekową zgodnie z wytycznymi BRL 2013.


Pliki do pobrania

form