Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.   Zamknij   X
 

Park maszynowy

Posiadamy zaplecze produkcyjne umożliwiające współpracę z czołowymi producentami sprzętu AGD, art. instalacyjno-sanitarnych, branży maszynowej i przemysłu gazowego.

Na wyposażeniu znajdują się nowoczesne wtryskarki do gumy o sile zamknięcia od 160 do 800 ton produkcji niemieckiej i austriackiej tj. Engel i Desma oraz konwencjonalne prasy hydrauliczne o sile nacisku do 250 ton.

Nasze możliwości w zakresie wtrysku gumy to wykonywanie detali formowych o gabarytach do 1200x1200 mm i wadze sięgającej 12 kg. Daje to duże możliwości w zakresie produkcji detali wielko-gabarytowych lub mniejszych wyrobów na formach wielo-gniazdowych.

Funkcjonujący na ternie zakładu dział projektowy i narzędziownia dostarcza wysokiej jakości formy, przyrządy i urządzenia peryferyjne, a autorskie rozwiązania w zakresie automatyzacji mają znaczący wpływ na koszty produkcji i jakość wyrobów.    

Nasze technologie

Park maszynowyBaza materiałowaProjektowanieNarzędziowniaElastomery termoplastyczne
form