Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.   Zamknij   X
 

Narzędziownia

Znaczący udział w koszcie danej produkcji odgrywa przygotowanie form. Własny zakład narzędziowy pozwala szybko i ekonomiczne przygotować produkcje ograniczając przy tym koszty wdrożenia nowych wyrobów.

Wyszkolona załoga w zakresie obróbki skrawaniem podparta odpowiednimi narzędziami to bardzo ważny atut naszej firmy.

Własny zakład ślusarski zajmuje się konserwacją i regeneracją narzędzi, wykonywaniem sprawdzianów oraz przygotowywaniem specjalnych peryferii mających ogromny wpływ na usprawnienie procesu poprzez automatyzację cyklu produkcyjnego.

Uzupełnieniem możliwości w zakresie przygotowania form jest ścisła kooperacja z wieloma lokalnymi i zagranicznymi narzędziowniami wyspecjalizownymi w prezycyjnej obróbce stali dysponującymi nowoczesnymi urządzeniami CNC tj. frezarki, tokarki, elektrodrążarki drutowe i wgłębne

Funkcjonujący w firmie dział projektowy wyposażony w profesjonalne oprogramowanie CAD Solid Works 2012 wspiera własną i wsółpracujące z firmą narzędziownie na każdym etapie przygotowania produkcji. 

Nasze technologie

Park maszynowyBaza materiałowaProjektowanieNarzędziowniaElastomery termoplastyczne
form