Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.   Zamknij   X
 

Zamówienia indywidualne

Precyzyjnie zaprojektowany kształt, profesjonalny dobór materiału, szybka realizacja zamówień, doceniona jakość, a przy tym konkurencyjna cena pozwala zaspokajać potrzeby zarówno krajowych jak i zagranicznych Odbiorców. 

Bogata baza materiałowa i jej właściwe zastosowanie jest gwarancją że gotowy wyrób doskonale spełni swoje zadanie w różnych warunkach pracy gdzie narażony jest na kontakt ze skrajnymi temperaturami oraz działanie określonych sił i różnych cieczy.

Kompleksowa obsługa zapewnia wsparcie na każdym etapie wdrożenia od powstania wyrobu poprzez przygotowanie narzędzi i uruchomienie produkcji seryjnej w oparciu o najbardziej wydajną technologię produkcji.

Etapy współpracy:


1. Przeanalizowanie potrzeb klienta na podstawie złożonego zapytania, oraz uzupełnienie istotnych informacji.


2. Analiza rysunków technicznych lub ich stworzenie na podstawie dostarczonych przez klienta wymagań.


3. Przedstawienie oferty zawierającej informacje dotyczące technologii, warunków współpracy i terminu realizacji zamówienia.


4. Po zatwierdzeniu oferty przedstawienie harmonogramu wdrożenia.5. Wykonanie i dostarczenie do klienta elementów próbnych.6. Zatwierdzenie przez Klienta serii próbnej i zwolnienie do produkcji.7. Uruchomienie produkcji seryjnej i dostawa w oparciu o wcześniej ustalone warunki.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza zapytaniowego.

 

Przykładowe realizacje

form